31.01.2009 :: КИНОТЕАТР В ТРЦ "ДНИПРО-ПЛАЗА" г. ЧЕРКАССЫ
26 грудня 2008 року в Черкасах відкрився перший в місті багатозальний кінотеатр (мультиплекс), який розташовано в ТРЦ "Дніпро Плаза" за адресою: р-н Митниця, вул. Г. Сталінграду 34.
Загальна площа кінотеатру становить 1000 кв. м.

В репертуарі нового чотирьохзального кінотеатру традиційними будуть найгучніші стрічки вітчизняного, російського, американського і європейського кінематографу. Репертуарна лінія кінотеатру не обійде своєю увагою і дитячу аудиторію, для котрої заплановані різні дитячі ігрові та анімаційні фільми.

Новий кінотеатр готовий одразу вмістити 500 глядачив. Це місце, де з задоволенням можуть провести свій час черкащани будь-якого віку, а також завітати сюди всією родиною.

Сучасний інтер'єр розроблено з урахуванням нових тенденцій дизайну та найкращого комфорту для відвідувачів кінотеатру.

Чотири зали кінотеатру забезпечені сучасним кінопроекційним обладнанням. Шестиканальна акустична система "Dolby Digital" створює звук з максимальним ефектом реалістичності та посилює враження присутності. Екран фірми "Per Lux" дозволяє створити високу та чітку якість зображення .
Сучасна конструкція комфортних крісел дозволяє протягом декількох годин відпочивати та одержувати задоволення від перегляду фільму.

Глядацька частина залу спроектована амфітеатром, що дозволяє однаково добре бачити екран з будь-якого місця залу.

Автономна система опалювання та кондиціонування здатна зробити перебування в кінотеатрі комфортним за будь-якої погоди.

Діти до п'яти років відвідують кінотеатр безкоштовно.

Информационный партнер: информационно-деловой Интернет-портал www.elit.ck.ua г. Черкассы - WEB-дизайн, создание Интернет-сайтов, техническая и информационная поддержка Вашего сайта в сети, Интернет-реклама, продвижение сайтов в сети Интернет.
Адрес Вашего сайта