НАТУРАЛЬНІ АВТОРСЬКІ ДУХМЯНІ ЧАЇ З ДИКИХ ТРАВ. ДБАЙЛИВО ЗІБРАНІ ДЛЯ ВАС ВРУЧНУ В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ


Резработка сайтов, веб-дизайн    

главная

 

недвижимость

 

работа

 

финансы

 

туризм

 

авто

 

сми

 

афиша

 

ваш дом

 

рестораны

 

магазины

 
 
 
Поиск по сайту:   
 
   

  Разделы сайта

 

 

  Справка

 

  Черкасские новости

 
 

  Афиша Черкассы рекомендует

 
Создание сайтов, веб-дизайн, раскрутка
 ВЫСТАВКИ  ::  ЧЕРКАССЫ

ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ МУЗЕЙ г. ЧЕРКАССЫ. ВЫСТАВКИ
У зв’язку із трагічною загибеллю на Донеччині заступника начальника Східного регіонального управління Прикордонних військ України, полковника Ігоря Момота, курсантів Навчального центру Державної прикордонної служби України Дмитра Сирбу та Вільгельма Штолцеля проведення етно-фестивалю «Черкаська ніч на Івана Купала. Повернути землю до миру», що мав відбутися 12 липня 2014 року у м.Черкаси, відмінено.


Етнофестиваль «Черкаська ніч на Івана Купала: Повернути землю до миру», проведення якого було заплановане на 6 липня цього року в Долині троянд, переноситься на 12 липня 2014 року в зв’язку зі смертю предстоятеля Української Православної Церкви (МП), Героя України, митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана).

Про це інформує прес-служба міськради.


Відмінено
Долинa троянд
м. Черкаси
Початок фестивалю – о 14.00, завершення – о 22.00.

Черкаси запрошують встановити рекорд наймасовішого «Кривого танцю» на етно-фестивалі "Черкаська ніч на Івана Купала"

Проведення цього заходу заплановано у Долині троянд на 6 липня 2014 року. Початок фестивалю – о 14.00, а завершення – о 22.00.

Івана


З давніх часів українці вірили, що в ніч на Івана Купала відкривається Небесна Брама і Господь чує наші молитви про лад та взаєморозуміння у родинах, мир та спокій на землі. А ще, що саме цієї ночі можна зустріти своє кохання.

Організатори заходу запрошують гостей та жителів міста відвідати "Місто майстрів" з виставками-ярмарками робіт народних майстрів, спробувати себе у майстер-класах з народного промислу: гончарства, ковальської справи, давнього мистецтва з виготовлення оберегу – ляльки-мотанки, розпису хною, традиційного плетіння вінків та дівочих кіс.

Програмою заходу заплановано загальну молитву за МИР в Україні, добровільні пожертви коштів для потреб постраждалих від бойових дій, української армії та прикордонників.

У програмі фестивалю:

З 14.00 до 16.00 – офіційна реєстрація учасників для встановлення НАЦІОНАЛЬНОГО РЕКОРДУ «НАЙМАСОВІШИЙ НАРОДНИЙ «КРИВИЙ ТАНЕЦЬ»

О 17.15 – РЕЄСТРАЦІЯ національного РЕКОРДУ

О 19.00 – офіційне оголошення реєстрації Національного рекорду наймасовішого народного «КРИВОГО ТАНЦЮ»

З 14.00 – 16.00 – Кожен матиме змогу залишити своє побажання на «ДЕРЕВІ БАЖАНЬ» у рамках проекту «ПОБАЖАЙ КРАЇНІ ЩАСТЯ!»

О 16.ППА "STORNBRINGER" концерт в г. Черкассы

ДК "ДРУЖБА НАРОДОВ" г. ЧЕРКАССЫ :: АФИША :: КОНЦЕРТЫ :: СПЕКТАКЛИ
 


 

  Полезные ссылки